Політика конфіденційност

НАШУ ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ БУЛО ОНОВЛЕНО 9 ГРУДНЯ 2019 РОКУ.

Будь ласка, знайдіть хвилинку та ознайомтеся з нашими положеннями щодо конфіденційності та зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли будь-які питання.

ПРО ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ця Політика конфіденційності пояснює, яким чином MyWood збирає, використовує, розкриває, обробляє та захищає будь-яку особисту інформацію, яку ви надаєте нам або яку ми отримуємо від вас. Якщо ми просимо вас надати нам певну інформацію, яка ідентифікує вас під час використання продуктів та послуг нашої платформи, то ця інформація буде використовуватись виключно у відповідності з цією Політикою конфіденційності та/або нашою Угодою користувача.

У цій Політиці конфіденційності під «особистою інформацією» розуміється інформація, яка може бути прямо чи опосередковано використана для ідентифікації особи за допомогою лише цієї інформації окремо або у поєднанні з іншою інформацією про особу, до якої має доступ компанія MyWood, за винятком випадків, коли інше спеціально передбачено чинним законодавством у вашому регіоні. Ми використовуватимемо вашу особисту інформацію у чіткій відповідності до цієї Політики конфіденційності.

ЯК МИ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ

Наша основна мета — це найкращі умови для всіх наших користувачів. Якщо у вас виникли сумніви стосовно наших методів обробки даних, окреслених в цій Політиці конфіденційності, будь ласка, зверніться за адресою MyWood.com.ua@gmail.com. Ми будемо раді отримати від вас зворотній зв’язок. 

 

1 ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО ТА ЯК МИ ЇЇ ВИКОРИСТОВУЄМО?

1.1 ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО

Для можливості надання послуг, ми просимо вас надати нам особисту інформацію, необхідну для надання цих послуг. Ми збираємо лише ту інформацію, яка необхідна для прямо означених і законних цілей і в майбутньому не підлягає обробці таким способом, який не відповідає таким цілям. Ви маєте право вибору щодо надання або не надання запитаної нами інформації, але в більшості випадків, якщо ви не надасте свою особисту інформацію, ми, можливо, не зможемо надавати вам продукти або послуги чи відповідати на ваші запити. Залежно від вибраної вами служби ми можемо збирати наведені далі типи інформації:

1.1.1 Інформація, яку ви надаєте нам Ми можемо збирати будь-яку надану вами особисту інформацію, яка є необхідною для вибраної вами служби. Наприклад, ви можете надати дані свого Mi аккаунту під час входу в систему; ви можете надати нам свою адресу електронної пошти, якщо бажаєте отримувати від нас новини або інформацію про оновлення.

1.1.2 Інформація, яку ми збираємо при використанні вами наших послуг Ми можемо збриати інформацію про журнал, яка включатиме інформацію про cookies, адреси IP і т.д.

1.1.3 Неособиста інформація Також ми можемо збирати інші типи інформації, які не є прямо або опосередковано пов’язані з фізичною особою та які не відповідають визначенню особистої інформації відповідно до застосовного місцевого законодавства. Така інформація може включати статистичні дані, які генеруються під час використання вами особливих послуг (наприклад, кліки, перегляд сторінок браузера, доступ до сторінок). Збирання такої інформації спрямоване на покращення послуг, які ми надаємо. Тип і обсяг інформації, що збирається, залежить від того, як ви використовуєте наші продукти та/або послуги. Такі дані не є особистою інформацією і за ними не можна встановити вашу особу. Однак якщо ми об’єднуємо неособисту інформацію та особисту інформацію, така інформація вважається особистою інформацією.

1.2 ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ОСОБИСТУ ІНФОРМАЦІЮ

Метою збирання особистої інформації є надання вам продуктів та/або послуг, а також забезпечення дотримання нами чинного законодавства, нормативно-правових актів та інших вимог нормативно-правових актів. Це включає:

• Надання, обробку, підтримку, вдосконалення та розробку наших продуктів та/або послуг для вас.

• Опрацювання ваших запитань та запитів стосовно наших послуг, наприклад, відправлення сповіщень.

• Проведення заходів маркетингового характеру, наприклад, надання маркетингових та рекламних матеріалів, оновлень. Якщо ви більше не бажаєте отримувати певні види рекламних матеріалів, ви можете відмовитися за допомогою методу, зазначеного в повідомленні (наприклад, посилання для скасування підписки в нижній частині повідомлення), за винятком випадків, коли чинним законодавством передбачено інший спосіб відписки. Також, будь ласка, перегляньте вкладку “Ваші права” нижче.

• Внутрішні цілі, такі як аналіз даних, дослідження та розробка статистичної інформації, пов’язаної з використанням наших продуктів або послуг для їх подальшого покращення та поліпшення.

• Зберігання та підтримка пов’язаної з вами інформації для цілей наших бізнес-операцій (наприклад, ділової статистики) або для дотримання наших юридичних зобов’язань.

• Для інших цілей після вашої згоди.

2 ЯК МИ ДІЛИМОСЯ, ПЕРЕДАЄМО І ПУБЛІЧНО РОЗКРИВАЄМО ВАШУ ОСОБИСТУ ІНФОРМАЦІЮ

2.1 ЯК МИ ДІЛИМОСЯ ОСОБИСТОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

Ми не продаємо особисту інформацію третім особам.

Іноді ми можемо передавати вашу особисту інформацію третім особам (як описано нижче) з метою надання або поліпшення наших послуг, включаючи надання послуг відповідно до ваших вимог. Якщо ви більше не бажаєте ділитися з нами цією інформацією, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою MyWood.com.ua@gmail.com

3.1.1 Як ми ділимося інформацією про те, що ви активно вибираєте або запитуєте За вашою прямою згодою або на ваш запит ми передаватимемо вашу особисту інформацію в межах обсягу дозволу/запиту конкретним визначеним вами третім особам.

3.1.2 Як ми ділимося інформацією з нашою групою Задля успішного провадження нашої діяльності, а також для надання вам усіх функцій наших продуктів або служб ми можемо періодично передавати вашу особисту інформацію іншим афілійованим особам компанії MyWood .

3.1.4 Інше Відповідно до вимог чинного законодавства, юридичних процедур, судових вимог та/або запитів публічних органів і державних установ компанії MyWood може бути потрібно розкрити вашу особисту інформацію. Ми також можемо розкрити інформацію про вас, якщо це розкриття є необхідним або належним у цілях національної безпеки, правозастосування чи для досягнення інших цілей громадського значення. Щоб забезпечити дотримання наших умов або захистити наш бізнес, права, активи та послуги, або захистити користувачів, або якщо розкриття інформації розумно необхідне для наступних цілей (виявлення, запобігання і усунення шахрайства, несанкціоноване використання сервісу, порушення наших умов або політик, інші шкідливі або незаконні дії), ми також можемо розкрити вашу інформацію. (Компанія Xiaomi може збирати, використовувати або розголошувати вашу особисту інформацію без вашої згоди, якщо це здійснюється виключно в тій мірі та на тих умовах, які прямо дозволені згідно з місцевим законодавством щодо захисту даних). Це може включати надання особистої інформації публічним або державним агентствам; обмін інформацією зі сторонніми партнерами стосовно надійності вашого аккаунту з метою запобігання шахрайству, порушенням або іншим шкідливим діям. Окрім цього, ми можемо передавати вашу особисту інформацію наведеним нижче особам:

• нашим бухгалтерам, аудиторам, юристам або аналогічним консультантам, коли ми просимо їх надати нам професійну консультацію; 

• будь-яким іншим третім особам, якщо ви уповноважили нас на таку дію у конкретному випадку розкриття інформації.

3.2 ПЕРЕДАЧА

Компанія MyWood не передаватиме вашу інформацію будь-якому суб’єкту, за винятком наведених нижче випадків:

• У разі отримання вашої прямої згоди;

3.3 ПУБЛІЧНЕ РОЗГОЛОШЕННЯ

MyWood буде розкривати вашу особисту інформацію публічно тільки за наступних обставин:

• У разі отримання вашої прямої згоди;

• Публічне розкриття на підставі законодавства або на обґрунтованих підставах: включно із законодавством і нормативно-правовими актами, процесуальними нормами, судовим провадженням або на запит компетентних державних органів.

4 ЯК МИ ЗБЕРІГАЄМО ТА ЗАХИЩАЄМО ОСОБИСТУ ІНФОРМАЦІЮ

4.1 ЩО ВИ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ

Ви можете встановити унікальний пароль для MyWood і не розкривати ваш пароль або інформацію про аккаунт будь-якій особі (за винятком випадків, коли така особа є належним чином уповноважена вами), щоб уникнути витоку інформації про пароль до інших веб-сайтів, що може зашкодити безпеці вашого аккаунту MyWood . У всіх можливих випадках просимо вас не розкривати отриманий вами код підтвердження будь-яким особам (включно з особами, які стверджують, що є представниками служби обслуговування клієнтів MyWood ). Коли ви заходите на веб-сайти MyWood як користувач, особливо з чужого комп’ютера або з пунктів загального доступу до інтернету, ви повинні завжди виходити з системи після закінчення роботи. Компанія MyWood не несе відповідальності за помилки в забезпеченні безпеки, викликані доступом третіх сторін до вашої особистої інформації в результаті недотримання вами її конфіденційності. Незважаючи на вищевказане, ви повинні негайно повідомити нас у випадку несанкціонованого використання вашого аккаунту іншим користувачем інтернету або у випадку іншого порушення захисту вашої інформації. Ваше сприяння допоможе нам захистити конфіденційність вашої особистої інформації.

4.2 ПОЛІТИКА ЗБЕРЕЖЕННЯ ДАНИХ

Ми зберігаємо особисту інформацію протягом періоду, необхідного для досягнення цілей, для яких збиралася ця інформація та які описані в цій Політиці конфіденційності або у відповідності до вимог чинного законодавства. Ми припинимо зберігати і видалимо або анонімізуємо особисту інформацію, як тільки мета збору буде виконана, або після того, як ми підтвердимо ваш запит на видалення, або після того, як ми припинимо роботу відповідного продукту або послуги. 

5 ВАШІ ПРАВА

Контроль над особистою інформацією

5.1 НАЛАШТУВАННЯ КОНТРОЛЮ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Компанія MyWood визнає, що у кожної людини виникають різні питання стосовно конфіденційності. Тому ми наводимо приклади того, як компанія MyWood надає вам можливість обмежувати збирання, використання, розголошення або обробку вашої особистої інформації та контролювати ваші налаштування конфіденційності, наприклад, процес входу та виходу із MyWood. Якщо раніше ви надали згоду на використання нами вашої особистої інформації, ви можете в будь-який час змінити своє рішення, надіславши нам листа за адресою MyWood.com.ua@gmail.com.

5.2 ВАШІ ПРАВА НА СВОЮ ОСОБИСТУ ІНФОРМАЦІЮ

Відповідно до чинного законодавства та нормативно-правових актів у вас є право на отримання доступу, виправлення та стирання будь-якої іншої особистої інформації, яку ми зберігаємо про вас.

(1) Із урахуванням ексклюзивного доступу до запиту компанії MyWood та задля забезпечення захисту вашої інформації запит має бути в письмовій формі (за винятком випадків, коли місцевим законодавством прямо визнається дійсність усних запитів);

(2) Надайте достатню інформацію, щоб компанія MyWood могла перевірити вашу особу та переконатися в тому, що заявник є суб’єктом запитуваної інформації або юридично вповноваженим представником такого суб’єкта. Після отримання нами достатньої інформації для підтвердження того, що ваш запит може бути оброблений, ми надамо відповідь на запит у терміни, встановлені вашим чинним законодавством про захист даних. Детально:

• У вас є право отримати чітку, прозору та зрозумілу інформацію про те, як ми використовуємо вашу особисту інформацію, а також про свої права. Ось чому ми надаємо вам інформацію в цій Політиці конфіденційності.

• Відповідно до вимог застосовного законодавства, вам на запит буде безкоштовно надано копію ваших особистих даних, які нами було зібрано та оброблено. У разі додаткового запиту про надання такої ж інформації ми відповідно до чинного законодавства маємо право стягнути в розумному розмірі плату, що дорівнює фактичним адміністративним витратам.

• Якщо будь-яка інформація про вас, яку ми маємо, є неправильною або неповною, ви маєте право на виправлення або доповнення своєї особистої інформації залежно від цілі використання.

• Відповідно до вимог застосовного законодавства, ви маєте право запитувати видалення або вилучення своєї особистої інформації, якщо в нас немає вагомої причини продовжувати її використання. Ми розглянемо обґрунтованість вашої заяви про видалення інформації та вживемо доцільних заходів, у тому числі технічного характеру. Якщо це право здійснюється, ми можемо не мати змоги негайно видалити інформацію з резервної системи через чинні юридичні норми та технології забезпечення захисту. У цьому разі ми здійснюватимемо безпечне зберігання вашої особистої інформації та ізолюємо її від будь-якої подальшої обробки, доки можна буде виконати очищення або знеособлення резервної інформації.

• У вас є право заперечувати проти обробки деяких типів інформації, а за деяких обставин, якщо юридичною підставою обробки інформації є наші законні інтереси. Зокрема, відповідно до законодавства деяких юрисдикцій:

• Ви маєте право на обмеження нами обробки вашої особистої інформації. Ми розглянемо обґрунтованість вашої заяви про введення обмежень щодо обробки інформації. Якщо підстави для неї передбачені Регламентом, ми здійснюватимемо обробку вашої особистої інформації лише у передбачених Регламентом випадках і повідомимо вас перш ніж обмеження щодо її обробки буде скасовано.

• Ви маєте право на те, щоб рішення щодо вас, які мають юридичні наслідки, що стосуються вас, або, які справляють на вас подібний значний вплив, не приймалися виключно на основі автоматичної обробки, включно з профілюванням.

• Ви маєте право одержувати свою персональну інформацію у структурованому поширеному форматі та передавати її іншому операторові особистих даних. У нас є право відмовити в обробці запитів, які не є змістовними (містять заплутану інформацію), запитів, що порушують право інших на недоторканість приватного життя, надто нереальних запитів, запитів, які вимагають непропорційно великий обсяг технічної роботи, запитів, які не є обов’язковими відповідно до місцевого законодавства, інформації, яка стала загальнодоступною, а також інформації, наданої за умов збереження конфіденційності. Якщо ми вирішимо, що певні аспекти запиту на видалення інформації або отримання доступу до неї можуть призвести до нашої нездатності законно використовувати інформацію в зазначених вище цілях для запобігання шахрайству та забезпечення захисту, такий запит також може бути відхилено.

6 ЗАХИСТ НЕПОВНОЛІТНІХ

Ми вважаємо, що за нагляд за використанням наших продуктів або служб відповідає один із батьків або опікун. Однак ми не пропонуємо служби безпосередньо дитині та не використовуємо особисті дані дітей для цілей маркетингу. Якщо ви є одним із батьків або опікуном і вважаєте, що неповнолітня особа надала компанії MyWood особисту інформацію, зверніться до нас за адресою: MyWood.com.ua@gmail.com, щоб упевнитися в тому, що особисту інформацію було негайно вилучено.

7 ЧИ ПОВИННІ ВИ ПОГОДЖУВАТИСЯ З ПРАВИЛАМИ Й УМОВАМИ ТРЕТІХ СТОРІН?

Наша Політика конфіденційності не поширюється на продукти та послуги, які пропонують треті сторони. Залежно від послуг, якими ви користуєтеся, вони можуть включати сторонні продукти або послуги. Деякі з цих функцій надаються у вигляді посилань на сторонні веб-сайти. Ваша інформація також буде збиратися під час використання цих продуктів або послуг. Тому ми рекомендуємо уважно ознайомитися з політикою конфіденційності третіх осіб так само, як ви ознайомилися з нашою політикою. Ми не несемо відповідальності та не можемо здійснювати контроль за використанням третіми сторонами особистої інформації, яку вони отримали від вас. Наша Політика конфіденційності не поширюється на інші сайти, посилання на які розміщено в наших службах.

8 ЯК МИ ОНОВЛЮЄМО ЦЮ ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ми періодично переглядаємо Політику конфіденційності з урахуванням змін бізнесу й технологій і можемо оновлювати цю Політику конфіденційності. Якщо ми внесемо суттєві зміни до цієї Політики конфіденційності, ми надішлемо вам повідомлення на вашу зареєстровану контактну інформацію, таку як електронна адреса (повідомлення надсилається на адресу електронної пошти, зазначену у вашому аккаунті) або опублікуємо його на веб-сайтах MyWood чи надамо повідомлення через мобільні пристрої, щоб ви могли дізнатися, яку інформацію ми збираємо та як її використовуємо. Такі зміни Політики конфіденційності починають застосовуватися, починаючи з дати набуття чинності, зазначеної в повідомленні або на веб-сайті. Ми радимо вам періодично переглядати цю сторінку для отримання останньої інформації стосовно нашої Політики конфіденційності. Продовження використання вами продуктів і служб на веб-сайті, в мобільному та/або будь-якому іншому пристрої вважається надання згоди на використання оновленої Політики конфіденційності. Ми будемо звертатися до вас за згодою перед збиранням додаткової особистої інформації або будемо мати намір використовувати або розкривати вашу особисту інформацію для нових цілей.

10 КОНТАКТИ

Якщо у вас виникнуть коментарі або запитання щодо цієї Політики конфіденційності або будь-які питання стосовно отримання, використання або розголошення особистої інформації, звертайтеся до нашого співробітника щодо захисту даних за адресою, зазначеною нижче, вказавши тему «Політика конфіденційності»: Коли ми отримуємо запитання з приводу конфіденційності або особистої інформації, пов’язані із запитами стосовно доступу/завантаження, вони вирішуються групою професіоналів, які займаються вирішенням проблем. Якщо ваше запитання стосується значної проблеми, ми можемо запитати вас надати додаткову інформацію. Якщо ви не задоволені отриманою відповіддю, ви можете подати скаргу до відповідного регуляторного органу у вашій юрисдикції. Якщо ви звернетеся за порадою до нас, ми надамо інформацію про доречні канали подання скарги, які можуть застосовуватися, виходячи з вашої фактичної ситуації.

Електронна пошта: MyWood.com.ua@gmail.com

Дякуємо, що приділили час для ознайомлення з нашою Політикою конфіденційності!